Opiekun:
Rosen Rogood

Prefekt:
-
-
Opiekun:
Missy Mikaelson

Prefekt:
-
-
0
0
0
0
Opiekun:
Sophie Stevengard

Prefekt:
-
-
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
-
-
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Ambrozja Green - 0 d.
Maya Black - 0 d.
Lily Hopper - 0 d.

Nauczyciele:


W Salem jest 108 uczniów,
natomiast 3 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
-
-

Aktualnie mamy magiczne wakacje.
W posiadaniu Pucharu Domów jest Ravenclaw.
Nauczyciele Salem

NAUCZYCIEL
PRZEDMIOT
MAIL
FUNKCJA
Anna Alexy
Antyczne Runy
pannaalexy@gmail.com
-
Kian Maevi
Astronomia
kian@salemagia.pl
-
Sophie Stevengard
Czarna Magia
sophie.stevengard@gmail.com
Opiekun Ravenclawu
Lysander Skamander
Eliksiry
lysanderscamander16@gmail.com
-
Layton Luthor
Historia Magii
layton.luthor@gmail.com
-
Wynonna Perez
Klub Pojedynków*
wynonna.perez@onet.pl
-
Rosen Rogood
Latanie na Miotle
rosen.rogood@gmail.com
Opiekun Gryffindoru
Karol Piccifues
Numerologia
karolpiccifues@interia.pl
-
Arsen McGreen
Obrona przed Czarną Magią
arsen.mctireliath@gmail.com
-
Annabeth Wolfrose-Korfis
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami
annabeth.wolfrose@gmail.com
Opiekun Slytherinu
Missy Mikaelson
Transmutacja
mikaelson.missy@gmail.com
Opiekun Hufflepuffu
Lian Hyde
Wróżbiarstwo
lian@salemagia.pl
-
Wynonna Perez
Zaklęcia
wynonna.perez@onet.pl
-
Chaz Riley
Zielarstwo
chaz@salemagia.pl
-




Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch