Opiekun:
Raven Cane

Prefekt:
Abigail Le Nonet
Louisa Veress
Opiekun:
Manon Modine

Prefekt:
Ambrozja Green
Aya Vermilion
11961
31211
15684
27948
Opiekun:
Luitta Rythel

Prefekt:
William Burke
Veronica Saint
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
Lilith O'Brian

RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Wynonna Perez - 335 d.
Ella Ohne - 271 d.
Ambrozja Green - 219 d.

Nauczyciele:
Luitta Rythel - 124 d.
Raven Cane - 107 d.
Ellen Winslow - 92 d.


W Salem jest 619 uczniów,
natomiast 42 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
Lily Carter-Stewart
Wynonna Perez

Aktualnie trwa I rok szkolny, w posiadaniu Pucharu Domów jest Rada Szkoły.
Nauczyciele Salem

NAUCZYCIEL
PRZEDMIOT
MAIL
FUNKCJA
Ellen Winslow
Antyczne Runy
ellen.winslow@o2.pl
-
Amaretta Tinney
Astronomia
amaretta.tinney@gmail.com
-
Reed Brennan
Czarna Magia
reed.brennan.69@gmail.com
Opiekun SLQ
Chaz Riley
Eliksiry
chaz.riley69@gmail.com
-
Reny Boursier
Historia Magii
reny.boursier@gmail.com
Opiekun KP
Sathza Ethridge
Klub Pojedynków*
sathza.ethridge@gmail.com
-
Agnieszka Anderson
Latanie na Miotle
aga.anderson.nowakowska@gmail.com
-
Luitta Rythel
Numerologia
luitta.rythel@gmail.com
-
Annabeth Wolfrose - Korfis
OnMS
annabeth.wolfrose@gmail.com
-
Manon Modine
OpCM
manon.modine@gmail.com
-
Laura Sloth
Transmutacja
smithowa@gmail.com
-
Nickolas le Fent
Wróżbiarstwo
winterheart13@interia.pl
-
Raven Cane
Zaklęcia
ravenblack93@gmail.com
Redaktor Naczelna
Abasdarhon Cane
Zielarstwo
abasdarhon.cane@gmail.com
Redaktor Naczelny




Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch