Opiekun:
Arsen McGreen

Prefekt:
Bella McKinsley
Luiza Potter
Opiekun:
Chaz Riley

Prefekt:
Pheobe Flores
Rosemary Torener
38294
41551
39916
57804
Opiekun:
Nicolas Cane

Prefekt:
Aya Vermilion
Lian Hyde
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
Diana Backquite
Iriella Araverl
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Iriella Araverl - 323 d.
Shaula Dallas - 319 d.
Annabeth Snow - 290 d.

Nauczyciele:
Wynonna Perez - 208 d.
Gwendolyn Shepherd - 170 d.
Arsen McGreen - 169 d.


W Salem jest 1240 uczniów,
natomiast 36 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
Louisa Veress
Annabeth Snow

Aktualnie mamy VIII rok szkolny.
W posiadaniu Pucharu Domów jest Ravenclaw.
Nauczyciele Salem

NAUCZYCIEL
PRZEDMIOT
MAIL
FUNKCJA
Anna Alexy
Antyczne Runy
pannaalexy@gmail.com
Vildan Vallar
Astronomia
vildan.vallar@gmail.com
Opiekun Stażystów
Sophie Stevengard
Czarna Magia
sophie.stevengard@gmail.com
Chaz Riley
Eliksiry
chaz.riley69@gmail.com
Opiekun Hufflepuffu
Nicolas Cane
Historia Magii
niicolas.cane@gmail.com
Opiekun Ravenclawu
Wynonna Perez
Klub Pojedynków*
wynonna.perez@onet.pl
Jagoda Zielona
Kwiatoznawstwo*
pani.zielona@o2.pl
Agnieszka Anderson
Latanie na Miotle
aga.anderson.nowakowska@gmail.com
Trener Quidditcha
Reed Brennan
Numerologia
reed.brennan.69@gmail.com
Annabeth Wolfrose-Korfis
OnMS
annabeth.wolfrose@gmail.com
Opiekun Slytherinu
Arsen McGreen
OpCM
arsen.mctireliath@gmail.com
Opiekun Gryffindoru
Kim Himsoo
Psychopatia w Świecie Czarodziejów*
himsookim@gmail.com
Nicolas Cane
Transmutacja
niicolas.cane@gmail.com
Opiekun Ravenclawu
Gwendolyn Shepherd
Wróżbiarstwo
gwendolyn.shepherd7@gmail.com
Wynonna Perez
Zaklęcia
wynonna.perez@onet.pl
Chaz Riley
Zielarstwo
chaz.riley69@gmail.com
Opiekun Hufflepuffu




Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch