Opiekun:
Nickolas le Fent

Prefekt:
Louisa Veress
Victoria Crowley
Opiekun:
Annabeth Snow

Prefekt:
Mirabel Howerland
Nicodme Tanuki
23790
72729
46618
38202
Opiekun:
Nicolas Cane

Prefekt:
Lian Hyde
Lysander Skamander
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
Juliet Greengrass
-
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Lili Chemberlman - 472 d.
Rosen Rogood - 405 d.
Bella McKinsley - 364 d.

Nauczyciele:
Wynonna Perez - 339 d.
Gwendolyn Shepherd - 254 d.
Annabeth Snow - 225 d.


W Salem jest 479 uczniów,
natomiast 586 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
Bella McKinsley
Melanie McConaughey

Aktualnie mamy XI rok szkolny.
W posiadaniu Pucharu Domów jest Ravenclaw.
Nauczyciele Salem

NAUCZYCIEL
PRZEDMIOT
MAIL
FUNKCJA
Anna Alexy
Antyczne Runy
pannaalexy@gmail.com
-
Kian Maevi
Astronomia
knmi@wp.pl
-
Vildan Vallar
Biznes i Ekonomia w Świecie Czarodziejów*
vildan.vallar@gmail.com
-
Sophie Stevengard
Czarna Magia
sophie.stevengard@gmail.com
-
Chaz Riley
Eliksiry
chaz.riley69@gmail.com
-
Nicolas Cane
Historia Magii
niicolas.cane@gmail.com
Opiekun Ravenclawu
Wynonna Perez
Klub Pojedynków*
wynonna.perez@onet.pl
-
Rolanda Hooch
Latanie na Miotle
rolanda.hooch@interia.pl
-
Arsen McGreen
Magia Majów i Azteków*
arsen.mctireliath@gmail.com
-
Jason Frostern
Magiinsektologia*
jasonek.frostern@gmail.com
-
Rosemary Hamilton
Na tropie kryptyd*
-
-
Charles Hamilton
Na tropie kryptyd*
charlesh4milt0n@gmail.com
-
Septima Vector
Numerologia
septima.vector@interia.pl
-
Arsen McGreen
Obrona przed Czarną Magią
arsen.mctireliath@gmail.com
-
Annabeth Wolfrose-Korfis
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami
annabeth.wolfrose@gmail.com
Opiekun Slytherinu
Annabeth Snow
Transmutacja
annabethsnow919@gmail.com
Opiekun Hufflepuffu
Ethan Hargreeves
WoHP*
ethan.hargreeves@gmail.com
-
Gwendolyn Shepherd
Wróżbiarstwo
gwendolyn.shepherd7@gmail.com
Redaktor Naczelna
Wynonna Perez
Zaklęcia
wynonna.perez@onet.pl
-
Chaz Riley
Zielarstwo
chaz.riley69@gmail.com
-




Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch