Opiekun:
Nickolas le Fent

Prefekt:
Nicolle Word
-
Opiekun:
Annabeth Snow

Prefekt:
Arica Swan
Jezz Morgan
22043
11765
22355
9920
Opiekun:
Nicolas Cane

Prefekt:
Aurora Menendez
Victoria Aranrhod
Opiekun:
Annabeth Wolfrose-Korfis

Prefekt:
-
-
RANKING DRAGOTóW [Wejdź]:
Uczniowie:
Brooklynne Crowley - 319 d.
Charleene Aranrhod - 249 d.
Nicolle Word - 192 d.

Nauczyciele:
Wynonna Perez - 206 d.
Lian Hyde - 190 d.
Annabeth Snow - 154 d.


W Salem jest 184 uczniów,
natomiast 11 osób czeka na przydział.
Prefekt Naczelny:
Brooklynne Crowley
Charleene Aranrhod

Aktualnie mamy XV rok szkolny.
W posiadaniu Pucharu Domów jest Gryffindor.
Nauczyciele Salem

NAUCZYCIEL
PRZEDMIOT
MAIL
FUNKCJA
Charles Brouillard
Antyczne Runy
brouill4rd@gmail.com
Kian Maevi
Astronomia
knmi@wp.pl
-
Sophie Stevengard
Czarna Magia
sophie.stevengard@gmail.com
-
Chaz Riley
Eliksiry
chaz@salemagia.pl
-
Wynonna Perez
Klub Pojedynków*
wynonna.perez@onet.pl
-
Rosen Rogood
Latanie na Miotle
rosen.rogood@gmail.com
-
Ley Grenouille
Numerologia
leygrenouille@gmail.com
Arsen McGreen
Obrona przed Czarną Magią
arsen.mctireliath@gmail.com
-
Annabeth Wolfrose-Korfis
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami
annabeth.wolfrose@gmail.com
Slytherin
Nicodme Tanuki
Smokologia*
nicodmetanuki@gmail.com
Annabeth Snow
Transmutacja
annabeth@salemagia.pl
Hufflepuff
Lian Hyde
Wróżbiarstwo
lian.hyde1@gmail.com
-
Wynonna Perez
Zaklęcia
wynonna.perez@onet.pl
-
Chaz Riley
Zielarstwo
chaz@salemagia.pl
-




Theme by Reny Boursier
© 2018 Salem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch